Háčkovaní ptáčci/ recenze

21. března 2016 v 18:56 | Kessi |  Recenze
Autor: Lord Kerry
Rok vydání: 2015
Cena: 314 kč
K zakoupení: ZDE
Nakladatelství: Metafora
Počet stran: 128
Anotace:
Přes 40 návodů na háčkování veselých ptačích kamarádů.
Pusťte se do háčkování téhle pestrobarevné party a budete veselí jako papoušek. Užijete si zábavy jako tučňáci, co se kloužou po krách. Na svou práci pak můžete být pyšní jako páv, a pokud jste moudří jako sova, budete se řídit našimi návody a pracovními postupy.
Každého ptáčka můžete vyrobit ve čtyřech různých velikostech - od mrňousů až po obříky -, takže máte k dispozici přes 160 různých vzorů. Vyberte si první z nich a můžete začít. A nebojte se, žádné složité postupy vás nečekají. Jednotlivé modely jsou rozdělené podle stupně obtížnosti, ale všechny jistě zvládne i začátečník.
Tyhle ptačí krasavečky si zkrátka zamilujete. Nejen proto, že jsou tak legrační, pestří a hebcí na omak, ale také proto, že jsou hotoví raz dva. A jak vyrobíte jednoho, uvidíte, že vám to nebude stačit, a pustíte se hned do dalšího, a do dalšího... až jich bude celé zábavné hejno. Ptačí hejno vám ozdobí stůl, dětský pokoj, nebo od vás odletí jako originální dárek.

Názor na obálku: Hezky barevná, na první pohled řekne o čem je a poskytuje Vám ukázku přímo na již hotové výrobky. Líbí se mi.

O čem kniha je:
Jednoduše řečeno: Kniha je určena pro všechny tvořivé lidi co rádi něco kutí. Já knihu mám pro mamku aby dělala plyšáky, protože mě se líbí a je to opravdu dobrý dárek. Já háčkovat neumím ale mamka jo, proto je práce na ní. Bohužel zatím nemá čas, tudíž Vám nemohu ukázat názornou ukázku hotového plyšáka, ale když půjdete do recenzí naleznete tam podobnou knihu a u ní i hotové plyšáky.
Kniha je rozdělena podle obtížnosti na 3 části, od nejlehčích až po nejtěžší. Najdete v ní mnoho návodů na to jak postupovat a nebude Vám chybět vůbec nic. Je to výborný pomocník a pomocí knihy dokážete snad všechny plyšáky z ní!
Ptáčci jsou opravdu krásní a když v ní budete listovat určitě Vám budou ptáčci připomínat různé lidi z vašeho okolí podle jejich vzhledu. Pod recenzi Vám přiložím několik fotek jako ukázek z knihy.
Hned na začátku knihy je obsah, pomocí kterého se v knize můžete snadno vyznat. Najdete tam příze a jiné materiály, co budete potřebovat, velikosti plyšáků, standartní tvary atd...
Na konci knihy pak máte všechny dodatečné informace jak dělat křídla, nohy, jak sešívat části, jak udělat oči apod...
S touto knížkou si každý poradí. Kdybych měla čas, tak bych to i já ráda zkusila.

Hodnocení: Kniha je super. Bohužel ještě nemám žádného plyšáka, ale až bude, tak ho zveřejním na blogu :) Knihu doporučuji všem maminkám na mateřské nebo i bez ní, aby tvořily pro své děti nebo pro druhé pro radost. Nicméně kniha je vhodná pro každého kdo se nudí a chce udělat něco hezkého.

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Metafora!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl :)

Klik :) 62.4% (808)
Neklik :)) 37.6% (487)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama